لیلا مشتاقی هستم کارشناس رسمی دادگستری؛دانشجوی رشته حقوق و دانش آموخته دانشگاه الزهراء در رشته گرافیک، ومدرک کارشناسی ارشد را در این رشته اخذ کردم. درسال ۱۳۷۳ در روزنامه ایران با عنوان گرافیست و مدیر هنری مشغول شدم .همزمان  با  فعالیت در زمینه هنر و گرافیک، مطالعات حقوقی نیز داشته ام. دلیل این مطالعات از سویی علاقه و ازسویی حل مشکلات حقوقی دررشته گرافیک و رشته های هنری که می توانست راه گشایی برای هنرمندان وکارفرمایان ( سفارش دهندگان کارهای هنری) باشد.در سال ۱۳۸۰  مجوزنشریه ای را گرفتم و اکنون نیز مدیر مسئول و صاحب امتیاز نشریه حقوقی سپهر عدالت می باشم.در سال ۱۳۸۹ از کانون کارشناسان دادگستری تهران  پروانه کارشناسی خود را در زمینه طراحی وگرافیک دریافت نمودم .و همزمان فعالیت خود را در حوزه حقوقی با انجمن صنفی طراحان گرافیک  ایران آغاز کرده و در حال حاضر عضو کمیته حقوقی این انجمن هستم.

در تصویرسازی ، نقاشی و شعرهم دستی بر قلم دارم. و چند نمایشگاه نقاشی برگزار کرده ام. در خصوص موضوعات حقوقی درزمینه هنر و گرافیک تحقیقاتی را انجام دادم که حاصل آن مقالاتی چاپ شده در نشریات مختلف از جمله  نشریه چاپ و نشر و سپهر عدالت می باشد.

 

 

لیلا مشتاقی          متولد: تهران- سال:۱۳۴۹       گرافیست،نقاش و شاعر

 سابقه اجرایی:۲۳سال            سابقه تدریس:۱۰سال

-کارشناس ارشد گرافیک

-کارشناس رسمی دادگستری در  رشته طرح وگرافیک   (شماره پروانه: ۵۲۹۹-۵۰-۰۱-۱۱)

-مدرس دانشگاه علمی کاربردی رشته گرافیک

-عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

-عضو کمیته حقوقی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

-مدیر هنری شرکت نوآوران تحقیق

-صاحب امتیاز ومدیر مسئول مجله رنگارنگ و سپهر عدالت (نشریه حقوقی) ازسال ۱۳۸۰  تا اکنون

-طراح وگرافیست روزنامه ایران و ایران ورزشی ۱۳۷۳-۱۳۸۰  

-صاحب امتیازانتشارات مدادسیاه

-کسب رتبه اول درپنجمین جشنواره مطبوعات

-سخنرانی و شرکت در نشست های حقوقی در  انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

-تدوین چند مقاله درمجلات صنعت وچاپ و سپهر عدالت  درخصوص گرافیک، کارشناسی کارهای هنری ومالکیت معنوی و ارایه اشعار در مجلات مذکور

-برگزاری نمایشگاه های انفرادی (نقاشی و گرافیک)